Na skróty:
Projektowanie ogrodów
Oczka wodne

FUH Intro Flor
Agnieszka Kurleto

Adres:
ul. Zabłocie 77b
32-020 Wieliczka

Nie czekaj.
Zadzwoń do nas już teraz.
+48 600 538 071 - projekty
+48 608 870 735 - realizacje


Oczka wodne, strumienie, kaskady

Wprowadzenie wody do własnego ogrodu to marzenie wielu z nas. Jest to idealny sposób na stworzenie miejsca pełnego harmonii i spokoju. Jednym z najlepszych rozwiązań na zrealizowanie tego celu jest budowa oczka wodnego, kaskady, fontanny, czy stawu z rybami. Dzięki nowoczesnej technologii każdy pomysł może znaleźć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jeśli w Waszym ogrodzie brakuje efektownego, wodnego elementu, zachęcamy do współpracy. Dzięki nam stworzycie oczko wodne dopasowując jego rozmiar, kształt i formę wedle własnego uznania. Efekty przejdą Wasze najśmielsze oczekiwania. Falująca woda odstresowuje i uspokaja, a co najważniejsze wprowadza do zielonej przestrzeni mnóstwo życia i energii. Wiele radości sprawia również wnikliwa obserwacja ryb żyjących w danym oczku, a także roślin, które się w nim rozwijają. Niezwykle ciekawym urozmaiceniem zielonej przestrzeni są także eko baseny oraz stawy kąpielowe, stanowiące zarówno wspaniałą formę rozrywki, jak również interesujący element architektoniczny ogrodu.

Zapewniamy, że oczka wodne nie stanowią dla nas żadnej zagadki. Jesteśmy fachowcami w dziedzinie projektowania i budowy tego typu zbiorników wodnych. Wyróżniamy się specjalistyczną wiedzą i ogromnym doświadczeniem, dzięki czemu realizacja Twojego zlecenia będzie w stu procentach profesjonalna. Do budowy oczek, kaskad i innych zbiorników wykorzystujemy nowoczesny sprzęt wiodących firm, a także najciekawsze materiały naturalne, takie jak kamienie, czy żwir. Dbamy również o zastosowanie nowoczesnych systemów filtracyjnych, oświetleniowych oraz pompujących, dzięki którym oczka wodne wyglądają efektownie i schludnie przez cały rok.

Twój ogród może zyskać zupełnie nowy blask. Razem z nami zaprojektujesz ciekawe miejsce, pełne inspirujących wrażeń. Służymy Wam naszą wiedzą i pomocą w kwestiach doboru materiałów, komponentów, a także pielęgnacji. Nasza firma poradzi sobie z każdym wyzwaniem, dlatego też serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

FUH Intro Flor - Kraków, ul. Biskupińska 23 - zapraszamy!Powrót - Strona główna